Zamawianie zaproszeń w październiku – ważne informacje

Uwaga, uwaga! Mamy bardzo ważną informację dla osób, które planują zamawianie u nas zaproszeń pod koniec września lub w październiku.

Choć rok 2020 i sezon ślubny trwają w najlepsze i wiele jeszcze przed nami, już teraz wiemy, że zapamiętamy go na długo. Jak większość ślubnych usługodawców musieliśmy włożyć wiele wysiłku w dostosowanie się do obecnej sytuacji – nieustannie staramy się działać jeszcze szybciej i umożliwiać Wam modyfikowanie zamówień niemal do ostatniej chwili, aby nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością i pomóc Wam w ogarnianiu ślubnego chaosu. 🙂
Plusem wielkiego, pandemicznego zamieszania była możliwość zweryfikowania niektórych rozwiązań i metod współpracy z klientami. Wyciągnęliśmy wnioski i wiemy już jak możemy usprawnić naszą pracę, a Wam ułatwić zamawianie naszych zaproszeń i papeterii weselnej. Aby wprowadzić te ulepszenia (zarówno na naszej stronie, jak i w samym procesie realizacji zleceń) będziemy jednak potrzebować czasu i przestrzeni do działania. Z tego powodu zdecydowaliśmy, że w tym roku październik będzie miesiącem zmian, a jednocześnie czasem, kiedy nie będziemy przyjmować zamówień. Wyjątkiem będzie oczywiście papeteria weselna dla osób, które wcześniej zamawiały u nas zaproszenia.

Jeśli zależy Wam, aby zaproszenia i próbki dotarły do Was przed naszą przerwą, złóżcie zamówienie najpóźniej 18 września.

Ogólny harmonogram działania przedstawia się następująco:

  • od 19 września – przestajemy przyjmować zamówienia na zaproszenia oraz zestawy próbek, ale nadal można zamówić u nas papeterię na wesele (o ile wcześniej zamawialiście zaproszenia lub zawiadomienia). Zamówienia złożone do 18 września są realizowane normalnie i wysyłamy je do Was do 2 października. Można do nas pisać i dzwonić, a my będziemy na bieżąco odpowiadać.
  • od 1 października – przyjmujemy i realizujemy wyłącznie zamówienia na papeterię dla klientów, którzy wcześniej zamawiali u nas zaproszenia. Nie wysyłamy próbek, nie wykonujemy projektów. Nadal można do nas pisać i dzwonić.
  • od 26 października – zaczynamy przyjmować nowe zamówienia na zaproszenia oraz zestawy próbek, jednak będziemy je realizować od 2 listopada. Zamówienia złożone w terminie 26.10-1.11. 2020 będą traktowane priorytetowo, a czas ich realizacji w listopadzie będzie przyspieszony.
  • od 2 listopada – WIELKI POWRÓT, czyli wszystko wraca do normy, a zamówienia są realizowane w standardowym czasie.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s